Skip to main content

Hakkımızda

+90 212 728 17 24 Teklif Al
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İletişim Formu

Adınızı yazmadınız
Yazmadınız
E-Posta adresinizi yazmadınız
Invalid Input
Invalid Input
Lütfen mesajınızı yazın
doğrulamadınız

Port Deniz Lojistik A.Ş.

Port Deniz Lojistik A.Ş. olarak, lojistik ve depolama sektöründe müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu gümrüklü ve gümrüksüz depolama, depolama dahili operasyonlar ve dağıtım operasyonları ile ilgili hizmetlerimize sektörde kazandığımız 30 yıllık tecrübemizle devam etmekteyiz.

2016 yılında kurulan şirketimiz, konusunda uzman ve deneyimli personelimizle sektörel gelişmeleri takip ederek tam sonuç almaya odaklı hizmetler vermekte ve emin adımlarla büyümektedir.

Global marka güvenilirliği, tek çözüm ortağınız olma vizyonu; markamızın ismi, gücü ve güvenilirliği ile beraber rekabeti arttırıcı yinelenen sistemler ve çözümler üretme misyonunu ilke edindik.

Silivri’de Avrupa Yakası’nın en büyük hacimli, tam donanımlı, yüksek güvenlikli lojistik tesislerimizde ağır yük, kimyevi madde, tekstil, otomotiv, gıda gibi ana branşlarda ve lojistik depolama, aktarma, yük toplama ve dağıtım, gümrükleme, dış ticaret danışmanlığı, bürokratik sorunların çözümü vb. konularda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İşimizi seviyoruz ve her gün müşterilerimize güvenilir, doğru ve kaliteli hizmetler sunmak için çalışıyoruz.

Port Deniz Lojistik ailesi olarak, tüm değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza bu yolda bizimle yürüdükleri ve bize güvendikleri için teşekkür ediyoruz.

Tanıtım Filmi

Vizyonumuz

Müşteri ve çalışanına artı değerler sağlayan, çok yönlü hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı, hizmet çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Gümrüklü ve gümrüksüz depolama alanında müşterilerimize özel çözümler geliştirerek yatırımlarımızla sektörün ve ülke ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunmaktır.
Port Deniz Lojistik
2023 ©